Grote brand verwoest disco in Vlaardingen
VLAARDINGEN (ANP) - Een enorme brand heeft de afgelopen nacht een discotheek aan de Koningin Wilhelminahaven in Vlaardingen volledig in de as gelegd.
De brandweer beschouwt het pand als verloren. Rond 4.00 uur vanochtend was de brand onder controle. Er waren geen mensen in het pand aanwezig.
De brandweer probeerde voornamelijk de brand onder controle te houden en deze niet over te laten slaan naar een ander pand. Een gedeelte van een zeilmakerij en een handel in kruiden en specerijen, die in hetzelfde pand zaten, zijn ook uitgebrand.
Vele tientallen brandweerlieden uit Vlaardingen, Schiedam en Rotterdam bestreden het vuur. Daarbij werd ook een blusboot ingezet. De toegangswegen naar de Wilhelminahaven waren tijdelijk afgesloten en het treinverkeer werd omgeleid. De schade loopt in de miljoenen.
Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt
voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen,
vragen, informatie: contact.
Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing.
Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this
database. Terms of use.
Bekijk de hele uitgave van woensdag 20 december 2000
Reformatorisch Dagblad | 24 Pagina's
Bekijk de hele uitgave van woensdag 20 december 2000
Reformatorisch Dagblad | 24 Pagina's