De Open Deur
Zaterdagavond 25 mei zal de avond in het teken staan van de zending. We hopen dan een indrukwekkend diaklankbeeld te vertonen, genaamd „Dyama". Het gaat over de moeilijkheden, die een vijftal zendelingen aan den lijve ondervinden, wanneer zij het evangelie trachten te verkondigen aan inheemse stammen in Zuid- Amerika. Het laat ons ook zien hoe de stammen uiteindelijk bereikt worden en wat de wervingskracht is, die er van hen uitgaat.
Jongeren van 16 jaar en ouder zijn weer van harte welkom in De Ark te Goedereede. Zaal open 19.30 uur.
Zaterdagavond 8 juni hopen we onze slotavond te hebben. Ter afsluiting van het seizoen willen we voordat het programma begint, met elkaar een broodmaaltijd houden. Deze begint 17.30 uur. Noteer dus vast in je agenda.
A.s. zaterdagavond ligt er een intekenlijst om je op te geven. Kosten ƒ 5,00. Mocht je a.s. zaterdag niet kunnen, dan kun je je opgeven bij de volgende personen: Ria Akershoek, 2366; Wouke Kraaijeveld, 2464.
Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt
voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen,
vragen, informatie: contact.
Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing.
Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this
database. Terms of use.
Bekijk de hele uitgave van vrijdag 24 mei 1985
Eilanden-Nieuws | 12 Pagina's