Avonddienst voor belangstellenden met oudpredikant
STELLENDAM - Zondagavond 20 januari wordt in de gereformeerde kerk te Stellendam weert een dienst voor belangstellenden gehouden
Voorganger is onze oud predikant ds. Kees Kant uit Katwijk aan Zee. Gospelkoor “ Per Amore” o.l.v. Pieter Verhage zal voor ons zingen. We worden op het orgel begeleidt door André van der Beek.
Het thema is: “ Gaat de Bijbel wel met zijn tijd mee” Sommige mensen zeggen dat de Bijbel een ouderwets boek is. Anderen zeggen dat de Bijbel antwoord geeft op vragen die niet meer gesteld worden. De Bijbel zou niet meer bij onze moderne tijd passen. Aan de hand van enkele teksten wil ds. Kant laten zien hoe de Bijbel zijn tijd ver vooruit was. Het volk Israël kreeg 3000 jaar geleden al voorschriften op het gebied van dierenwelzijn en hygiëne, die bij ons Germanen en Batavieren in die tijd nog volstrekt onbekend waren. De wijze gedachte achter veel voorschriften in de Bijbel hebben wij pas de laatste eeuwen ontdekt.
De dienst begint om 18.30 uur. Iedereen is welkom.
Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt
voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen,
vragen, informatie: contact.
Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing.
Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this
database. Terms of use.
Bekijk de hele uitgave van vrijdag 18 januari 2013
Eilanden-Nieuws | 18 Pagina's
Bekijk de hele uitgave van vrijdag 18 januari 2013
Eilanden-Nieuws | 18 Pagina's