Discipelen
Op het eerste Wekkermagazine hebben we positieve reacties ontvangen. Eind maart verschijnt het volgende magazine, over Pasen.
Dit is het eerste ‘gewone’ nummer in de nieuwe opzet, maar de opzet en inhoud daarvan zijn vertrouwd. In de nieuwe opzet van De Wekker (in het vorige nummer stond een bredere toelichting) hebben de nummers geen overkoepelend thema meer. Door middel van korte series brengen we wel een lijn aan. In Woordwerk begint een serie van vijf artikelen over een aantal discipelen. Over sommige van hen weten we veel, over andere veel minder. In dit nummer worden Filippus en Nathanaël belicht, zoekers die gevonden worden. In de volgende nummers zullen Jacobus, Mattheüs, Judas en Johannes belicht worden.
In de interviews laten we mensen aan het woord die een taak hebben in de kerk. Wat doen ze, wat zijn mooie ervaringen, wat betekent dat werk voor Gods Koninkrijk? Het gaat niet om grote dingen en we besteden dus bewust aandacht aan taken die anders wellicht minder zichtbaar zijn. In Gods Koninkrijk telt immers niet wat groot is of aanzien geeft. Juist wie dient, vertoont de gestalte van Christus. Hij diende zelf in de voetwassing en in heel Zijn leven; die houding moeten ook Zijn volgelingen leren.
Deze tekst is geautomatiseerd gemaakt en kan nog fouten bevatten. Digibron werkt
voortdurend aan correctie. Klik voor het origineel door naar de pdf. Voor opmerkingen,
vragen, informatie: contact.
Op Digibron -en alle daarin opgenomen content- is het databankrecht van toepassing.
Gebruiksvoorwaarden. Data protection law applies to Digibron and the content of this
database. Terms of use.
Bekijk de hele uitgave van vrijdag 20 januari 2023
De Wekker | 20 Pagina's